Navigace

Obsah

Město Stochov

Stochov leží při západní hranici okresu Kladno. Je třetím největším městem v okrese. Je výhodně položeno, optimální spojení na Kladno, Slaný, Prahu, Rakovník.
Dominantní pro město je velké množství veřejné zeleně.
Vede kulturní, sportovní a společenský život. Má bohatou historii.

Novinky

22.05.2019

Omezení dodávky vody

Omezení dodávky vody dne 11.6.2019 od 8:00 do 14:00 ve vybraných lokalitách

Detail Zprávy

22.05.2019

Dovolená praktických lékařů

Dovolená praktických lékařů

Detail Zprávy

27.05.2019

SYN TEMNOTY

Premiéra amerického mysteriózního sci-fi hororu. Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo aby se pro lidstvo stalo hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně…? České titulky.

Dům kultury Stochov Kultura

30.05.2019

ALADIN

Premiéra americké dobrodružné pohádkové komedie je vzrušujícím příběhem o kurážném zlodějíčkovi a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je klíčem k jejich budoucnosti. Česky mluveno.

Dům kultury Stochov Kultura

01.06.2019

DEN DĚTÍ 2019

Kulturní zařízení města Stochov, město Stochov a MAS SVATOVÁCLAVSKO Vás zvou na oslavu dne dětí, které se uskuteční na Mírovém náměstí. Připraveny pro děti budou soutěžní stanoviště, skákací hrad zdarma, malování na obličej, ukázka hasičské techniky. Hlavní program dětského odpoledne zajistí agentura Kouzelný karneval s 120 minutový kouzelně písničkovým pořadem MAXPARÁDA S KOUZELNÍKEM MAXEM. Čeká vás plno písniček, tance a kouzlení. Jako dárek pro děti čerstvě točená CUKROVÁ VATA zdarma! Vstupné: zdarma

Dům kultury Stochov Kultura

01.06.2019

100chovské kulturní léto - TRI BASY koncert / vstupné: zdarma

TRI BASY koncert , projekt Míry Macha, tři baskytary a kopec muziky.

Dům kultury Stochov Kultura

02.06.2019

ÚŽASŇÁKOVI 2 - Vstupné zdarma

Místní organizace ČSSD ve Stochově pro vás připravila ke Dni dětí promítání americké animované komedie o oblíbené rodině superhrdinů, kteří tentokráte řeší nástrahy normálního života, do kterého se jim připlete nový padouch. Vstupné : ZDARMA ! , 126 minut, mládeži přístupno

Dům kultury Stochov Kultura