Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Město Stochov
MěstoStochov

Pomáhej pohybem

Pomáhej pohybem  - plakát

Pomáhej pohybem - rekonstrukce toalet ZŠ Stochov

Vážení rodiče, žáci a přátelé ZŠ Stochov,

kampaň ABSOLVENTI POMÁHAJÍ žáků Základní školy Stochov, skončila dne 30.06.2023.

Podle informací od vedení ZŠ Stochov jsme dokázali společně získat na projekt "Rekonstrukce toalet" téměř 150 000 korun. Za finanční příspěvky a celkovou podporu projektu Vám všem moc děkujeme. Také děkujeme všem žákům a učitelům, kteří se na projektu podíleli organizačně (Kouzelnická olympiáda, příprava plakátů, prezentace na Zastupitelstvu města atd.).

Tímto však akce zdaleka nekončí . V celé akci pokračujeme, abychom získali celou cílovou částku, avšak již jinou formou. Využíváme možnosti od Nadace ČEZ a skupiny ČEZ, a to prostřednictvím aplikace Pomáhej pohybem. Připojte se a pomáhejte získávat další finanční prostředky i přes prázdniny. Prosíme fyzicky aktivní děti, rodiče, sportovce (běžce, chodce, cyklisty,...) a přátele ZŠ Stochov o pomoc. Pokud můžete a chcete nainstalujte si do svých mobilních telefonů aplikaci Pomáhej pohybem a sbírejte body, za které nám ČEZ přidělí finanční prostředky. Aktuálně jednáme s Nadací ČEZ o zapojení naší školy do této akce a vše by se mělo rozběhnout v měsíci září. Už teď však můžete sbírat body, kterými můžete cca od září podpořit náš školní projekt.

Prosíme o sdílení informací a prosíme všechny o pomoc, protože každý bod se počítá.

Tak co Stochováci máme na to???

Děkuju všem za pomoc pro naše děti.

Ing. Roman Foršt

Starosta města

Datum vložení: 31. 7. 2023 11:48
Datum poslední aktualizace: 31. 7. 2023 11:49
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Odstávka elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Platební portál

Platební portál Středočeského kraje

logo platební portál

 

Zde můžete pohodlně z domova zaplatit místní poplatek za odpad a za psa. Ve výběru obcí najděte Stochov a vyberte poplatek, který chcete uhradit.

(kliknutím na logo budete přesměrováni na platební portál)


Mohlo by Vás zajímat